فیلم شرینگ

 نایلون شرینگ محصولی میباشد که به حرارت بسیار حساس بوده و در دمای خاصی تولید میگردد. پوسته شرینگ در محدوده دمای بین ۱۰۸ تا ۱۲۲ درجه سانتیگراد با استفاده از مواد اولیه (Petkim G03 ) تولید میگردد و در مرحله اول شرینگ ها داخل دستگاه قرار گرفته و در مرحله دوم نیز در جهت مخالف و در دمای ۵ درجه بالاتر از دمای دستگاه قرار می گیرند.از آنجایی که نایلون شرینگ خاصیت شکل پذیری زیادی را دارد در طول تولید باید طرز تولید و نوع دستگاه باید برگرفته از شمایل محصول نهایی باشد.

در طول آزمایش در محیط آزمایشگاهی به وضوح قابل مشاهده است که هر چه فشردگی و تورم در نایلون شرینگ افزایش پیدا میکند به همان میزان طول شرینگ نیز کاهش می یابد.

هنگامی که نسبت به ضربه به هد خروجی از ۱/۱ به ۱/۳ افزایش پیدا می کند یک افزایش ناچیز بر سطح افقی قابل مشاهده است.

علاوه بر آن سرعت پیچش قلاب نیز بر روی شرینگ تاثیر مستقیم دارد.همانطور که از مراحل یاد شده مشخص است مراحل تولید باید کاملا بر اساس اطلاعات مشتری برنامه ریزی شود.

 نایلون شرینگدر سایز های متفاوت تولید می شود که از ۶ سانتیمتر شروع و به ۱۲۰ سانتیمتر با ضخامت های بین ۳۰ تا ۴۰۰ میکرون ختم می گردد.

مصرف کنندگان نایلون شرینگ باید به طول ،عرض و وزن محصول خود توجه کنند تا متناسب با محصول آنها شرینگ در ابعاد و مشخصات خاصی عرضه گردد.