درباره ما

 

 

شرکت کیمیابر مشهد (سهامی خاص) تولید کننده انواع پلاستیک ، نایلون ، نایلکس ، فیلم استرچ (سلفون پالت بند) ، نایلون شرینک (شرینک پک) ، نایلون کشاورزی ، نایلون خیاری ، کیسه زباله ، نایلکس رکابی ، کیسه و پاکت بسته بندی و یکی از بزرگترین و اولین کارخانجات صنعت پلاستیک در شرق کشور میباشد که در سال 1377 فعالیت خودرا در شهر مشهد مقدس آغاز نموده است.این شرکت از زمان تاسیس تاکنون مستمراً در جهت رشد و ارتقا کیفیت و کمیت محصولات خود تلاش کرده و با در دست داشتن انواع ماشین آلات اتوماتیک و پرسنلی متخصص قادر به تولید کلیه سفارشات شما از عرض 3 سانت تا 4 متر میباشد.

 

سوابق تولید و همکاری با شرکت ها و کارخانجات

 

کیمیابر از آنجا که سابقه فعالیت طولانی در این صنعت را دارد ، با طیف وسیعی از مشتریان در ارتباط میباشد . مشتریان بزرگی که هریک سهم بزرگی در اقتصاد این مرز و بوم دارند . اما بطور کل گستره مشتریان این شرکت را میتوان در صنایع غذایی ، کشاورزی ، شیلات ، برق و الکترونیک ، انتشارات ، محصولات و مصالح ساختمان ، خودروسازی و صنایع وابسته ، حمل و نقل ، پست و ارتباطات ، توریست و خدمات تفریحی اقامتی و رستورانی ، فروشگاه های خصوصی و زنجیره ای ، تبلیغات و غیره مشاهده نمود.

 

تنوع فنی محصولات و خدمات کیمیابر

کیمیابر با توجه به امکانات موجود یکی از کاملترین و مجهزترین شرکتهای فعال میباشد . این شرکت با در اختیار داشتن تجهیزات تولید انواع فیلم استرچ ، نایلون (فیلم شرینک)، نایلکس ، سلفون ، چندلایه ، چاپ و دوخت قادر است یک بسته کامل خدماتی را به مشتریان خود ارائه دهد و هر آنچه مورد نیاز مشتری میباشد ، از هر نوع و سایز و فرمول ترکیبی تولید نماید.

پرسنل و کارکنان مجرب و کارآزموده کیمیابرمیتوانند محصولاتی با کیفیت چشمگیر در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسبترین قیمت به مشتریان خود عرضه نمایند.