فیلم استرچ

 

فیلم استرچ (نایلون استرچ) سلفون صنعتی یکی دیگر از محصولات پلیمری و یا به زبان عامیانه نایلونی می باشد که از مواد پتروشیمی تولید می شود با توجه به تکنولوژی امروزه در اکثر صنایع اعم از غذایی ، صنعتی ، ساختمانی و ... جایگزین مناسبی برای بسته بندی های قدیمی پالت و کلیه اجناس مورد استفاده قرار می گیرد که هم مقرون به صرفه،محکم تر و راحت تر از محصولات دیگر استفاده می گردد .

فیلم استرچ  این مجموعه از ضخامت 10 تا 50 میکرون و با عرض 10 الی 120 سانتی متر در اوزان و متراژ مختلف می باشد که با توجه به درخواست مشتریان گرامی توانایی اضافه کردن خواص دیگر از قبیل uv و یا مستربچ (رنگ) را نیز انجام دهد .

فیلم استرچ از لحاظ نوع بسته بندی به 2 گروه کلی تقسیم می شوند:

1. فیلم استرچ دستی:این نوع بسته بندی مستقیما از نیروی انسانی استفاده می شود که نتیجه آن سرعت پایین و هزینه بالای نیروی انسانی خواهد بود این نوع بسته بندی را روش سنتی می نامند.

2. فیلم استرچ ماشینی:بازه گسترده ای در این نوع قرار می گیرند.

شرکت تولیدی کیمیابر با تکیه بر نیروی انسانی ماهر و مجرب،مواد اولیه مرغوب و تکنولوژی روز در راستای تامین نیازهای بسته بندی محصولات انواع صنایع تولیدی و بازرگانی و با تولید انواع محصولات فیلم PE  در کنار مشتریان عزیز میباشد جهت مشاوره رایگان با کارشناسان به قسمت تماس با ما مراجعه نمائید.